Kamerové systémy CCTV


Kamerové systémy slouží k ochraně majetku a předcházení trestné činnosti, nahrazují nebo doplňují fyzickou ostrahu. Kamerový záznam můžete snadno sledovat přes Vaše PC, chytrý telefon, tablet aj. Okamžitě tak vidíte, co se ve Vašem objektu děje. CCTV technologie jsou zabezpečeny před neoprávněným vstupem uživatelským jménem a heslem.

Kromě obrazového záznamu je možné také nastavit kamerový systém tak, že při detekci pohybu se spustí alarm (není ovšem náhradou elektronické zabezpečovací signalizace), systém Vám zašle zprávu SMS na mobilní telefon, vyhodnotí pohyby osob (počítání průchodů), rozpozná obličej osoby nebo SPZ automobilu aj. Jedná se o pokročilé vestavěné inteligence analytické funkce kamer a velmi pokročilému událostnímu řešení.

Systém dle přání zákazníka doplníme i o mikrofony a reproduktory. Kamerový systém je možné napojit na pult centralizované ochrany (PCO) dohledové centrum. Lze provázat i systémy mezi sebou, tzn. propojení kamerového se zabezpečovacím systémem PZTS.

V současné době je velmi široká nabídka produktů pro bezpečnostní kamerové systémy (CCTV) od světových výrobců a širokou škálu kamer, záznamových zařízení a softwarových aplikací. Po konzultaci s námi Vám na míru rádi pomůžeme vybrat vhodný kamerový systém pro Váš objekt. Ať už se jedná o kamerový systém v malém rodinném domě, bytový dům (monitorované přízemí) nebo o systém pro velký multifunkční areál.

Nejčastěji našim zákazníkům doporučujeme IP (digitální) kamery a příslušenství. Tyto kamery poskytují uživateli velmi kvalitní zobrazení až 20 megapixelů. Dále se nabízí možnost softwarové nástavby, jako je například detekce obličejů, rozpoznávání SPZ vozidla, počítání osob, detekce pohybu aj. Předností je především možnost využití jejich pokročilých vestavěných analytických funkcí kamer a událostnímu řešení.

K velmi častým používaným kamerám patří také HD Analogové kamery (HD-TVI / CVI / AHD / Turbo HD).

Obraz u těchto kamer je vysoce kvalitní a další výhodou jsou nižší pořizovací náklady.

Trh nabízí velký výběr jednotlivých typů kamer např. Dome kamery, Bullet – doutníkové kamery, skryté kamery, miniaturní aj. Pro přenos analogového HD signálu lze využít buď standartní koaxiální kabeláž nebo UTP kabeláž pomocí převodníků. Nedochází k žádným prodlevám v přenosech obrazu, kostičkování, zasekávání apod. Nevýhodou je omezené možnosti při využití pokročilých vestavěných analytických funkcí kamer a událostnímu řešení.

  • alhua logo
  • hikvision logo
  • wisenet logo
V případě poptávky, nebo dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel: 777 007 080, nebo pomocí e-mailu info@elpra-ul.cz